Startovné

Cena kompletního balíčku pro kluby STK plavání ČSTPS a pro Slovensko je výrazně dotovaná. Jenom náklad na ubytování a stravu v hotelu činí 2 280Kč. Pro ostatní účastníky je volba buď standardní startovné 800Kč a vše ostatní ve vlastní režii v případě volné kapacity viz níže.

Cena kompletního balíčku za člena týmu (plavce i personál/doprovod): Kluby STK plavání ČSTPS – 1800Kč/osobu tj. člena týmu Kluby Slovenského paralympijského výboru – 90€/osobu Kluby, svazy ČR mimo ČSTPS – 800Kč startovné/osobu a ubytování, strava a doprava ve vlastní režii nebo je v případě volné kapacity možnost All-in balíčku za 3 000 Kč.

Čtyřhvězdičkový Hotel Duo 10min jízdy od Aquacentra Šutka i od Centra současného umění DOX, místa slavnostního večera. Parkování klubového busu nebo aut je možné před hotelem v rámci All-in balíčku. Doprava bude zajištěna nízkopodlažními busy Dopravního podniku hl. města Praha od pátku do neděle mezi bazénem a Hotelem Duo, v sobotu večer z Hotelu na slavnostní večer do DOX+ a zpět.

Hotel Duo gastronomie – budeme mít rezervovány sály Vienna, Amsterdam, London

Pokoje Comfort – ubytování bude v pokojích Comfort a máme 5 speciálních bezbariérových pokojů

Sportcentrum – k dispozici je bowling, bazén 18m, fitko

Vak a triko 2019

Obědové balíčky na bazéně